Ďalší servis

Nájdete nás v Leviciach

(+421) 948-570-370

Cenník - ďalšie služby a servis pre bicykle a príslušenstvo

Cykloservis - práce mimo cenníka (aktualizácie softvéru pre e-bajky, e-radenia …)

V cenníku nájdete radu ďalších, nami ponúkaných servisných úkonov, ako skladanie bicykla z krabice, aktualizácie softvéru pre e-biky a e-radenia, kompletné poskladanie bicyklov z dodaných vlastných komponentov, montáže tachometrov, odvoz bicykla do / zo servisu v rámci aj mimo Levíc, mývanie bicykla a mnoho ďalších úkonov. Tu nájdete Sprievodný lístok pre servisovanie bicykla.

Cena
Práca mimo cenníka 35,00 € / hod.
Poskladanie bicykla z krabice, plus 1 garančný servis do 1 mesiaca od 39,00 €
Upgrade softveru, e-bajky, e-radenia od 10,00 €
Skladné 1 deň (pri neprebratí bicykla z opravy viac ako 1 deň po oznámení SMS) 2,00 €
Kompletné poskladanie bicykla z dodaných vlastných komponentov 35,00 - 200 €
Servis Expres do 24 hodín príplatok (platí v období 1.3 - 31.10) 50 %
Umývanie bicykla (oplach, hrube nečistoty pred servisom) 5,00 €
Umývanie bicykla komplet s cyklodrogeriou plus premazanie reťaze 10,00 - 15,00 €
Poskladanie bicykla na prepravu lietadlom do krabice (vrátane krabice) od 15,00 €
Výmena omotávky (cestný bicykel) 10,00 €
Výmena sedadla, výmena sedlovky klasika (spojené s výmenou sedadla) 6,00 €
Výmena klasickej sedlovky za teleskopickú od 20,00 €
Montáž komponentov na bickel od 2,00 €
Montaž tachometra s nastavením od 6,00 €
Montáž pomocných kolies 5,00 €
Vyrovnávanie pokrivenej pätky rámu, nastavenie prehadzovača 7,00 €
Kontrola a dotiahnutie skrutiek momentovým kľúčom - predstavec, riadidlá, sedlova objímka, prehadzovačka 5,00 €
Bicykle bez rýchloupínakov (pri servise starých bicyklov alebo bicyklov bez rýchloupínakov sa vždy vychádza z hodinovej sadzby) 40,00 €
Základné umývanie bicykla a namazanie reťaze po umývaní 15,00 €
Detailné umývanie bicykla s preleštením rámu kozmetikou a namazanie reťaze po umývaní 25,00 €
Odvoz bicykla do / zo servisu v rámci Levíc (radi vám uľahčíme život! Váš bicykel u Vás vyzdvineme a po servise ho k Vám zase dovezieme. Dovoz a odvoz prebieha v utorky a štvrtky v čase od 10:00 do 16:30 5,00 €
Odvoz bicykla do / zo servisu z obcí do 25 km od centra Levíc (radi vám uľahčíme život! Váš bicykel u Vás vyzdvineme a po servise ho k Vám zase dovezieme. Dovoz a odvoz prebieha v utorky a štvrtky v čase od 10:00 do 16:30) 10,00 €

Ak hľadáte komplexný servis, pozrite si ponuku našich servisných balíkov pre celoodpružené bicykle alebo klasické a HardTail bicykle.
Cenník prác je uvedený bez použitých dielov a materiálu.
Ceny sú uvedené vrátane 20% DPH.

Otázky o ďalších cykloslužbách

Pokiaľ ste trochu zručný tak by ste to mali zvládnuť. Vo všeobecnosti by ste mali tento úkon radšej nechať na servis, kde vám bicykel nie len poskladajú ale aj správne nastavia a skontrolujú všetky jeho časti.

Na internete nájdete množstvo návodov ako správne umyť bicykel. Určite k tomu budete potrebovať cyklo drogériu, poprípade jar, hubku, vodu a suchú handru na reťaz. Jedine čomu je dobré sa vyhnúť je umývanie bŕzd kedy sa do nich môžu dostať nečistoty a mastnota. A tiež netreba zabúdať, že bicykel sa neumýva wapkou ani silným prúdom vody.

Bicykel je v tomto prípade batožina a v lietadle sa s ním nikto nebude hrajkať a dávať pozor. Keby bicykel prevážate nezabalený ani nechcem vedieť v akom stave by prišiel. Správnym poskladaním a uložením bicykla predídete poškodeniu rámu a častí bajku a nebudete sa musieť báť že sa vám niečo z neho stratí. Na balenia bicykla do lietadla dostať kúpiť originál vak na prepravu, poprípade ako alternatívu viete použiť kartónovú krabicu z nového bicykla, ktorú vám určite radi dajú v hociktorom cykloshope.

Pri výrobe bicykla sa najčastejšie používa karbón alebo hliník. A preto je dôležité uťahovať skrutky na správny moment aby sa nič z toho nepoškodilo. Sila uťahovania sa odhadnúť nedá a preto sú dobré momentové kľúče kde si presne nastavíte akou silou skrutku zatiahnete. Ak by ste použili väčšiu silu môže sa stať že pretrhnete poprípade poškodíte závit a aj rám.

Zanechajte Váš príspevok k článku

Podmienky pre pridanie príspevku nájdete tu! Vaša emailová adresa nebude publikovaná. Vyplnenie políčok s hviezdičkou* je povinné.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Potrebujete opraviť váš bicykel, ale nikdy ste u nás neboli?

Získajte 15% zľavu na prvý servis

Pokazil sa vám bicykel alebo nadišiel čas pravidelného servisu? Váhate však, či využiť naše služby? Uľahčíme vám to! Vyplňte servisný lístok, prineste nám bicykel (alebo ho my vyzdvihneme u vás doma), vykonáme kompletnú diagnostiku, po oprave bude opäť fungovať ako nový a za vašu dôveru vás ešte odmeníme zľavou 15% na prvý prevedený servis. Samozrejme, na vykonaný servis od nás dostanete záruku po dobu 2 mesiacov a na diely po dobu 2 rokov.

Návrat hore