O nás

Nájdete nás v Leviciach

(+421) 948-570-370

Priateľský a profesionálny cykloservis pre fanúšikov cyklistiky Levíc a okolia

Viac ako 35 rokov skúseností 
V našom cyklistickom obchode Život s bicyklom, zároveň v prvej požičovni elektrobicyklov v Leviciach a servise bicyklov v jednom stále nájdete tých istých ľudí - Filipa Nuotu a Rolanda Zóráda.
 
Každý jeden bicykel, detský, dámsky, pánsky, klasický bicykel, hardtail, celoodpružený bicykel alebo elektrobicykel prejde ich rukami. Od skladania zo škatule do výstavných priestorov predajne, cez údržbu po návrate z testovacích jázd, či výpožičky, až po pravidelné servisovanie a opravy bicyklov cyklistických nadšencov z Levíc a okolia. Sami pritom bicyklovaním v prírode trávia veľa voľného času a radi vám kedykoľvek poradia. 
Odbornosť a vždy pripravení pomôcť

Ak nenájdete odpovede na vaše otázky v sekcii Často pýtané otázky o servise bicyklov, kde je zodpovedaných v 14 kategóriách takmer 100 otázok, ktoré sa k nám dostávajú od zákazníkov každý deň, tak nás bez váhania kontaktujte na t.č. 0948 570 370 alebo nám napíšte prostredníctvom kontaktného formulára. Rovnako vám radi poradíme najkrajšie cyklotrasy v okolí Levíc, či v tekovskom regióne. Na stránke Požičovňa bicyklov v Leviciach sme dokonca otvorili sekciu Cyklotrasy v okolí Levíc, kde okrem podrobných popisov, máp, fotografií a videí nájdete rovno aj GPS trasy, ktoré si viete stiahnuť do svojich GPS zariadení. Nové trasy budú na stránku ďalej priebežne pridávané.

o-nas-zivot-s-bicyklom

Vízia a poslanie

Snažíme sa zabezpečiť našim zákazníkom maximálny pôžitok z jazdenia na bicykli - za každých podmienok, počasia a okolností

Víziou nášho cykloservisu Život s bicyklom je stanoviť nový štandard v oblasti servisovania a opráv bicyklov. Postarať sa o mechanickú dokonalosť každého dielu bicykla s cieľom zaistiť čo najlepšiu jazdu každý deň, keď sa rozhodne náš zákazník vybrať na cyklovýlet. Servis Život s bicyklom sa to snaží dosiahnuť prostredníctvom prehľadných a užitočných informácií o oprave a servisovaní bicyklov, ktorým môžu zákazníci dôverovať. Náš cykloservis preto ponúka:

  • Rýchle a efektívne služby za každých okolností
  • Zaistenie profesionálnej a kvalitnej práce za konkurencieschopné a jednoznačné ceny
  • Priateľský personál, ktorý miluje to, čo robí
  • Ponuka jednotlivých opráv alebo servisných balíkov, ktoré zodpovedajú najvyšším štandardom kvality
  • Podporuje cyklistickú komunitu v Leviciach a širokom okolí navrhovaním a vytváraním nových cyklotrás, podporou športových podujatí a spoluprácou so športovými klubmi
  • Prevádzkuje svoje servisné služby s rešpektom k okolitému prostrediu a prírode
Vieme, čo môže spravne vyladeny bicykel priniest vasej jazde!
Vieme, koľko radosti a zážitkov vám dokáže priniesť správne vyladený bicykel!

Zanechajte Váš príspevok k článku

Podmienky pre pridanie príspevku nájdete tu! Vaša emailová adresa nebude publikovaná. Vyplnenie políčok s hviezdičkou* je povinné.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Potrebujete opraviť váš bicykel, ale nikdy ste u nás neboli?

Získajte 15% zľavu na prvý servis

Pokazil sa vám bicykel alebo nadišiel čas pravidelného servisu? Váhate však, či využiť naše služby? Uľahčíme vám to! Vyplňte servisný lístok, prineste nám bicykel (alebo ho my vyzdvihneme u vás doma), vykonáme kompletnú diagnostiku, po oprave bude opäť fungovať ako nový a za vašu dôveru vás ešte odmeníme zľavou 15% na prvý prevedený servis. Samozrejme, na vykonaný servis od nás dostanete záruku po dobu 2 mesiacov a na diely po dobu 2 rokov.

Návrat hore